img
Kategori

Genel

Ücretsiz SSL Sertifikası

Bilindiği üzere artık web tarayıcıları dahi SSL sertifikasına sahip olmayan web siteleri için "Güvenli Değil" uyarısı göstermektedir. Hal böyle iken artık SSL sertifikasına sahip olunması bir zorunluluk haline gelmiştir.

Tüm web hosting hizmetlerimizde, SSL sertifikası ücretsiz olarak tanımlanmaktadır. Böylelikle SSL sertifikası için ayrıca ücret ödemeniz gerek yoktur.

Bu Nasıl Mümkündür?

cPANEL kurulu sunucularda, cPanel firması ve Comodo iş birliği ile bu hizmet, AutoSSL adı altında herhangi bir ücret alınmadan otomatik bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Yani sunucu üzerinde bir hesap oluşturulduğunda SSL sertifikası oluşturma sürecide otomatik olarak başlamış olur ve ortalama aynı gün içerisinde web sitesine tanımlanır.

Avantajları Nelerdir?

  1. Herhangi bir ücret ödenmez.
  2. Web siteniz, ücretli ssl sertifikalarında olduğu gibi aynen korunur.

Dezavantajları Nelerdir?

  1. Herhangi bir sigorta bedeli yoktur. (SSL koruması aşılarak meydana gelen bir zararın karşılanması için sigorta bedeli bulunmamaktadır.)
  2. Her 3 ayda bir otomatik olarak yenilenir. (Yenileme sürecinde nadir de olsa kısa sürelik kesinti olabilmektedir.)

Profesyonel ve sigorta bedeline sahip bir SSL sertifikasına sahip olarak, gözünüz arkada kalmasın istiyorsanız aşağıdaki bağlantıda bulunan SSL Sertifikası paketlerimize göz atabilirsiniz.

Aradığınız Bilgiyi Bulamıyor musunuz?

Bilgi bankasını detaylı olarak incelediniz, fakat ihtiyacınız olan bilgiyi bulamıyorsanız,

Bir Destek Talebi Oluşturun.
Faydalı Buldunuz mu?
(122 defa görüntülendi. / 2 kişi faydalı buldu.)