img
Kategori

Web Yazılım

Web Tasarımında Bilinmeyenler

Günümüzün en önemli pazarlama aracı olan web tasarım, internet dünyasında hızlı bir şekilde kendisini büyütmeyi başarmaktadır. Aslında web tasarımının hızlı bir şekilde büyümesinin en büyük faktörü internet dünyasının sürekli olarak hızlı bir şekilde gelişmesidir. Firma ya da şahısın yüzünü temsil eden web tasarım bugün web tasarımda bilinmeyenler başlığı altında incelenecektir.

Web Tasarım Kuralsız Oluşturulursa Yarar Değil Daha Çok Zarar Sağlar

Yaptığımız siteler google tarafından yayınlanan sitelerdir. Bu sebepten dolayı seo kuralları çerçevesinde hazırlanan kurallar google tarafından ilk olarak onaylanıp kabul görülür. Kural sadece bunlardan ibaret değildir. Aynı zamanda sitenin hızı, sadeliği ve mobil uyumluluğu googlenin en dikkat ettiği özelliklerden bir tanesidir. Tüm çalışmalar bunlar göz önüne alınarak teker teker yapılmaktadır.

Web Tasarım Kurumu Yansıtmalıdır

Kurumun yapılan siteye uygun renklerde olması onun site ile bir bütün içerisinde olmasını sağlamaktadır. Bu yüzden dolayı kişiliğin yansımasındaki en büyük püf nokta uyumlu olmaktır. Kısacası web tasarım yapılırken kurum ilk olarak incelenir ve kurumun tarzı belirlenir ve o şekilde tüm aşamalar incelenir.

Web Tasarım İçin Bir Amaç Olmalıdır

Site google'de ne kadar üst sıralarda olursa bizlere o kadar avantaj sağlamaktadır. Ama tüm bunlardan öte bizlerin ilk olarak amacımızın ne olduğunu bilmemiz gerekmektedir. Satış, hizmet ya da tanıtım.. Bunlardan hangisi bize uyuyor ve benim tüm bunlar sonucunda beklentilerim nedir? Tüm bunları bildiğimizde işimiz daha net bir şekilde oluşacak ve ince ince işlenen yolda hedefe rahatlıkla ulaşılacaktır. Her şeyden öte sitenin sizler tarafından beğenilmesi ve sizler tarafından bolca vakit geçirilen bir yer olması bizim temel amaçlarımızdan bir tanesidir. Bizler bu düşünceler ile yola çıkmaktayız. Tek amacımız sizlerin memnuniyeti