Kategori: Genel
Web Sitesini İncele

Türkiye’nin en köklü firmalarından olan Farmasi Doktor Cevdet Tuna tarafından 1952 yılında Tan sağlık hizmetleri adı ile ilk olarak kurulmuştur. Kurulma amacı, sağlık hizmetleri adına ilaç hammadde üretimi ve ithalatı olan Farmasi, 1995 yılında kozmetik alanında da faaliyet göstermeye başlamıştır. 

Doktor Cevdet Tuna’nın oğlu Hakan Tuna’nın babasını ikna etmesiyle, Farmasi kozmetik alanına Alize isimli ikinci şirketiyle geçiş yapmıştır. Sağlık sektöründeki başarılı çalışmalarını ve tecrübelerini kozmetik alanında da kullanmaya başlayan Farmasi kısa sürede ürettiği parfümler, kişisel bakım ürünleri ve bebek ürünleri ile adını duyurmuştur.

Kısa sürede büyük başarı yakalayan Farmasi kendi ürettiği kozmetik ve kişisel bakım ürünleri ile 2009 yılında kozmetik sektöründe ihracat birincisi olmuştur. Ünü tüm dünyaya yayılan Farmasi kozmetik ürünleri, dünyada her 200 kişiden birinin kullandığı hale gelmiştir. 2009 senesinde aynı zamanda Cevdet Tuna emekli olarak bütün işleri oğlu Hakan Tuna’ya bırakmıştır.

Farmasi 2010 yılında network marketing ile doğrudan satış sektörüne giriş yapmıştır. Türkiye dışında da birçok ülkede bu yolla ürünlerinin satışına başlamıştır. Gürcistan, Fas, Makedonya, Azerbaycan, Ukrayna, Bosna, Rusya, Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, Mauritius, Sırbistan ve Karadağ Farmasi’nin network marketing yoluyla satış ağı oluşturduğu ülkelerdir. 

Aynı zamanda web siteleri üzerinden de ürünlerinin satışlarını gerçekleştirmektedirler. Farmasi üye ol butonuna tıklayarak, Farmasi giriş gerçekleşmektedir. Farmasi üyelik ise gerekli bilgileri doldurduktan sonra oldukça kolaydır. Bundan sonra web sitesi üzerinden de Farmasi sipariş ver butonlarını kullanarak, istenen siparişler verilebilmektedir.

Diğer Referanslarımız

1ASGRUP

1ASGRUP
(Genel)

GÖREV YAZILIMI

GÖREV YAZILIMI
(Genel)

OAKSOFT

OAKSOFT
(Genel)

BEYAZSPOT

BEYAZSPOT
(Genel)